Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Překlenovací Úvěr a Hypotéka - Půjčka než prodáte dům/byt

Nejdřív jste se dali dohromady. Pak jste si pořídili menší byt, psa a fíkus. A teď byste rádi nějakého roztomilého potomka. Rodina se Vám rozrůstá, ale byt má pořád stejnou velikost jako na začátku. Jak ho zvětšit? Abyste se nemuseli omezovat v rozletu nedostatkem financí, nabízíme Vám Překlenovací financování - překlenovací úvěr, hypotéku a půjčku.

S překlenovacím úvěrem, hypotékou a půjčkou máte spoustu času

Překlenovací financování je úvěr, který Vám dá dost peněz, abyste si mohli pořídit větší bydlení a dost času na to, abyste se mohli v klidu přestěhovat a svůj dosavadní byt prodat co nejvýhodněji, a tak splatit část půjčených peněz.

Překlenovací financování překlene nedostatek financí na větší bydlení. Překlenovací financování je poskytováno jako služba úvěr, hypotéka či půjčka. Je to samostatný úvěr se splatností dva roky. Mohou ho využít majitelé menších nemovitostí, kteří si chtějí pořídit větší bydlení, ale nemají potřebné peníze.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Výhody překlenovacího úvěru, půjčky a hypotéky

Profinancujeme Vám celé bydlení. A k tomu Vám dáme dva roky času, abyste nemuseli řešit všechno najednou, ale postupně a v klidu. Nebudete se muset vystěhovat předčasně a nastěhovat se do rozestavěného bytu, až budete prodávat ten starý. Čas jsou peníze. A tak si můžete v klidu počkat na nejvýhodnější nabídku. Nebudete muset jednat ve stresu, ale na všechno budete mít dost času.

Jeden z častých problémů klientů týkající se financování jejich nového bydlení je obava, že při vyjednávání hypotéky, resp. úvěru ze stavebního spoření, musí již být vlastníkem jiné nemovitosti.

I když je hypoteční úvěr vždy zajištěn zástavním právem k nemovitosti, neznamená to, že pokud chcete získat hypoteční úvěr, musíte Vy sami vlastnit přímo nějakou nemovitost. Máte totiž i jiné možnosti: zastavit pořizovanou nemovitost, zastavit nemovitost svých příbuzných či známých.

Zajištění úvěru zástavou pořizované nemovitosti

Zřízení zástavního práva k pořizované nemovitosti je nejčastější způsob zajištění úvěru při koupi starší nemovitosti nebo při výstavbě nové.

Při koupi starší nemovitosti lze zjednodušeně říci, že zástavní smlouvu k Vašemu úvěru bude podepisovat prodávající - zástavní právo k pořizované nemovitosti tak bude zřízeno ještě před uskutečněním prodejem. Následný převod vlastnického práva není tímto krokem nijak omezen - znamená to, že se stanete majitelem nemovitosti, která již bude zatížena zástavním právem, bez další zbytečné administrativy.

Způsob řešení překlenovacího úvěru a postup

V případě výstavby nemovitosti může být zástavní právo zřízeno již ve fázi rozestavěnosti, a to od okamžiku, kdy je nemovitost zapsána v katastru nemovitostí jako rozestavěná. V případě rozestavěné bytové jednotky je pak možné zřídit zástavní právo poté, co je rozestavěná nemovitost "prohlášením vlastníka" rozdělena na bytové/nebytové jednotky a tyto jednotky jsou zapsány v Katastru nemovitostí.

Zajištění úvěru zástavou nemovitosti ve vlastnictví příbuzných či známých - Pokud by Vámi pořizovaná nemovitost z nějakého důvodu nedostačovala jako zástava pro hypoteční úvěr, lze využít i nemovitost ve vlastnictví příbuzných či známých. Velice často se setkáváme s případy, kdy rodiče "půjčí" svůj rodinný dům jako zástavu svým dětem - tato nemovitost přitom nemusí jako zástava sloužit po celou dobu splácení hypotečního úvěru. Jakmile se totiž stanete majiteli Vaší nové nemovitosti nebo poté co pominou důvody nedostatečné zástavy, můžete ji zastavit ve prospěch Vašeho hypotečního úvěru a "zapůjčenou" nemovitost ve vlastnictví příbuzných nebo známých "vrátit" - tedy zbavit ji zástavního práva.

Je dobré zdůraznit ještě jednou, že zřízením zástavního práva k nemovitosti ve prospěch banky nejsou omezena vlastnická práva k nemovitosti. Má-li tedy banka nemovitost v zástavě neznamená to, že by ji mohla užívat nebo jinak s nemovitostí disponovat. Vlastnické právo stále zůstává zástavci (majiteli nemovitosti), který je povinen nemovitost udržovat v uspokojivém stavu tak, aby nedošlo ke snížení hodnoty nemovitosti.

Bankovní i nebankovní menu

Překlenovací Úvěr a Hypotéka - Půjčka než prodáte dům/byt - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt