Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Půjčka na vyplacení dluhů, Přeúvěrování dluhů, konsolidace, spojení

Nabízíme Vám úvěr speciálně na exekuce a dražby - resp. půjčky na vyplacení vašich dluhů. Peníze jsou vypláceny ze soukromých zdrojů za nejnižší úrok na našem trhu. Splatnost úvěru je možná až na dobu 6-ti měsíců. Po dobu trvání úvěru neplatíte žádné měsíční splátky. Výhodou pro klienty je, že po celou dobu úvěrů zůstávají majiteli. Máte taky zájem o přeúvěrování dluhů?

Půjčka na vyplacení dluhů - Přeúvěrování dluhů

V takovýchto případech vám dokážeme pomoci. Zprostředkujeme vám nebankovní půjčku, kterou můžete využít na vyplacení a přeúvěrování dluhů a konsolidace do jednoho většího.

Máte nemovitost? V tom případě vám můžeme poskytnout ještě větší sumy peněz. Nemovitost se na nikoho nepřevádí, jedná se pouze o zástavní právo. Peníze budou vyplaceny věřitelům a pokud žádáte i něco navíc, tak zbytek obdržíte v hotovosti na ruku. Vše je notářsky a právnicky podloženo.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Potřebné dokumenty k vyplacení dluhů a přeúvěrování (=konsolidace)

Půjčka se zástavou nemovitosti - vyplacení nemovitosti z dluhů

Nabízíme Vám nebankovní úvěr od soukromého investora se splatností až 15 let. Peníze jsou vypláceny až do 60% z hodnoty nemovitosti. Vyřízení úvěru do 1 týdne od dodání kompletních dokumentů. Nenahlížíme do registru dlužníků. peníze poskytneme prakticky každému, kdo je schopen nabídnout zástavu.

Potřebné dokumenty k vyřízení

Půjčky a úvěry poskytujeme především ze soukromých zdrojů a od našich partnerů - soukromých investorů. Proto posuzujeme každou žádost indivuduálně a najdeme vám vždy to nejlepší řešení. Zásadně si neúčtujeme poplatky předem. Jsme schopni vyplatit vaše exekuce, dražbu a závazky na nemovitosti, zařídit přefinancování vašich dluhů, poskytnout úvěr s ručením rodinného domu, bytu v osobním vlastnictví, družstevního bytu nebo zajímavého rekreačního objektu. Nabízíme půjčky na vyplacení dluhů a přeúvěrování dluhů.

Od samého začátku spolupracujeme se silnými finančními společnostmi a zejména soukromými investory v České republice, proto vám vždy připravíme nabídku na míru. Zaručíme vám rychlé, spolehlivé a profesionální vyřízení.

Chcete méně peněz? Půjčka na dluhy nebo splátky

Nezoufejte, pomůžeme Vám. Stačí vyplnit on-line žádost. Nabízíme Vám nebankovní půjčky z vlastního kapitálu bez poplatku předem. Splatnost půjčky je 15 dnů.

PůjčkaPoplatekCelkem vrátíte
500 Kč125 Kč625 Kč
1 000 Kč249 Kč1 249 Kč
2 000 Kč498 Kč2 498 Kč
3 000 Kč747 Kč3 747 Kč
4 000 Kč996 Kč4 996 Kč
5 000 Kč1 245 Kč 6 245 Kč

Nevadí nám, že jste obdrželi exekuční příkaz k prodeji nemovosti, že máte exekuci na nemovitosti nebo třeba spoustu nevýhodných půjček jako např. kreditní karty, kde jsou obzvláště vysoké splátky. Nabízíme vám naše nebankovní půjčky na dluhy a najdeme pro vás vždy to nejlepší řešení. Nebankovní půjčka je dnes často vyhledávána klienty, kteří se například spozdili ve splácení v bance a ta jim již jinou půjčku pak neposkytne. My jsme jiní.

Naše půjčka do výplaty vám pomůže vyřešit aktuální finanční problém, jako je například velký účet za telefon, náhlý doplatek za energie, menší výplatu z důvodu nemocenské, ztrátu mobilního telefonu a spoustu jiného. Půjčka je krátkodobého charakteru a je určená pouze pro vyřešení aktuální nepříznivé situace. Rovněž jí můžete konsolidovat dluhy, přeúvěrovat závazky nebo vyplatit dluhy.

Výhodné podmínky na vyplacení dluhů i přeúvěrování dluhů

Nabízíme mimořádně výhodné podmínky a vysokou průchodnost schválení. Srovnejte si ve formuláři vaše možnost - na jak vysokou částku můžete dosáhnout, jak vysoké dluhy můžete vyplatit, kolik vám poskytneme na přeúvěrování.

TIP: Spolupráce. Máte-li zájem s námi spolupracovat neváhejte nás kontaktovat. Za informaci vedoucí k dokončení obchodu nabízíme tipařům provizi 1-5%. Tato spolupráce je především vhodná jako přivýdělek pro realitní makléře, kteří se setkávají s nemovitostmi. Dále pak pro studenty a maminky na mateřské dovolené. Spolupráce spočívá pouze v předání kontaktních údajů na klienta. Zbytek už zařídíme my. Pozor máme však zájem pouze o typy, kde bude možnost ručit rodinným domem, bytem v osobním i družstevním vlastnictví nebo lukrativním rekreačním objektem.

TIP: Investor. Jelikož naše klientela neustále roste, hledáme nyní nové investory pro poskytování úvěrů s ručením nemovitosti po celé ČR. Nezapomeňte na sebe uvést kontaktní údaje, abychom se s vámi mohli spojit.

Bankovní i nebankovní menu

Půjčka na vyplacení dluhů, Přeúvěrování dluhů, konsolidace, spojení - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt