Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Půjčka pro začínající podnikatele - Úvěr na rozjezd podnikání

Půjčit si peníze na podnikání rozhodně dnes není problém. Ať už jste dlouhodobý podnikatel nebo chcete s podnikáním začít. Půjčky dnes můžete dostat jak v bankovním tak nebankovním sektoru a úroky jsou u obou možností téměř stejné. Pohybují se někde okolo 7-12%. Pro osobu, která podniká dlouhodobě je zde větší pravděpodobnost, že úvěr dostane. Pro člověka, který chce s podnikáním začít čeká hromada vyřizování a dost času stráveného v bance.

Půjčka pro začínající podnikatele - rozjeďte podnikání

Pokud jste podnikatel a potřebujete úvěr připravte se na hromadu otázek, které na vás banky budou mít. Jedna z otázek je nač peníze potřebujete. Na rozšíření firmy, na začátek a rozjezd podnikání? V tomhle případě je potřeba se zamyslet, jestli není možné požádat o dotaci Evropskou unii.

Pokud jste začínající podnikatel a chcete si vzít úvěr je potřeba vědět několik věcí, které po vás budou vyžadovány hned při první návštěvě banky. V první řadě to jsou veškeré kontaktní údaje a dva doklady totožnosti, dále výši úvěru, který si chcete vzít, ale především všechny aktuální i historické finanční výkazy, včetně daňového přiznání. Následně můžete požádat o půjčku pro začínajícího podnikatele na rozjezd podnikání.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Pokud neuspějete s žádosti v bance

V případě, že by jste neuspěli v bance je možnost obrátit se na nebankovní sektor, kde s největší pravděpodobností uspějete, ale nedostane se vám k zapůjčení třeba tolik peněz kolik by jste potřebovali. Nebankovní sektory obvykle propůjčují peníze do 500 000 Kč nebo maximálně do jednoho milionu. Musíte taky počítat u tak vysokých částek s podstatně vyššími úroky než v bankách.

Je to mírně dražší cesta k penězům. Nicméně pokud v bance neuspějete, nebankovní společnosti při rozjedu podnikání rády pomohou. Srovnejte si zde jejich nabídky.

Půjčky pro podnikatele na rozjezd podnikání

Pokud podnikáte je zde pro vás možnost si vybrat z bankovního i nebankovního sektoru. V bankovním sektoru si u většiny českých bank můžete vybrat z několika typů půjček. Záleží jen na vás jestli chcete půjčku na rekonstrukci nebo na jiné rozšíření firmy a podle toho se také odráží výše úroku. Tyto typy bankovních půjček můžete použít na cokoli co se týká vaší firmy ať už jde o přestavbu firmy, zřízení nových kanceláří nebo rozšíření vašeho vozového parku. U všech těchto investic musíte ale doložit na co byli peníze použity.

Půjčku můžete čerpat jednorázově nebo ji čerpat postupně z vašeho účtu během následujích 18 měsíců od chvíle, kdy uzavřete smlouvu s bankou. Při výběru bankovní půjčky dejte velký pozor na to jakou půjčku vybíráte a jaká je vám doporučena. Pokud podnikáte delší dobu není rozhodně vhodné si brát půjčku pro začínající podnikatele.

V nebankovním sektoru je také možnost zažádat si o půjčku a rovněž je dobré si promyslet do koho si peníze půjčujete. Pokud je potřeba pro pokrytí všech vašich nákladů větší finanční obnos, obrátila bych se i na soukromé investory. Soukromý investor nenahlíží do registru dlužníků a rovněž nechce ani daňové přiznání nebo znát výši vašeho příjmu. Tomuto se v bankách nevyhnete. Základní podmínkou pro nebankovní půjčku je ručitel nebo ručit nemovitostí, která má hodnotu alespoň takovou, jaká je výše vaší půjčky. V případě, že jste podnikatel můžete ručit budovou nebo vlastní firmou.

Bankovní půjčky pro podnikatele - Kterou banku požádat

Na tak výhodné půjčky na jaký mají nárok podnikatelé, asi běžný člověk nemá šanci dosáhnout. Už jen z principu jsou těmto lidem nabízeny půjčky za mnohem výhodnějších podmínek. Je to hlavně z toho důvodu, že v začátcích potřebuje pomoci každý a pokud se jedná o slibný podnik, tak je nanejvýše výhodné, aby se banka pořádně rozhoupala a dodala takovému začínajícímu podnikateli půjčku ihned.

Když se totiž z něj stane zámožný muž, je vcelku vysoce pravděpodobné, že si nechá účet u takové banky, která pro něj měla zpočátku pochopení. Jedině takto se snadným způsobem získávají zákazníci, kteří určitě vědí vše, co bude potřeba. půjčky pro podnikatele tak mohou být pro bankovní ústav nejslibnější investicí do budoucnosti. Čím více máte podnikatelů, tím více se vám bude vaše aktivita vyplácet, proto také podnikatelé volí takové půjčky, které jim mohou být obrovskou výhodou.

Bankovní i nebankovní menu

Půjčka pro začínající podnikatele - Úvěr na rozjezd podnikání - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt