Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Raiffeissen Bank eKonto - Věrnostní výhody online

eKonto - když banka platí Vám

Nesporně zajímavým produktem Raiffeissen bank je účet eKonto. Raiffeisenbank je tak první tuzemskou bankou, která za vedení účtu platím svým zákazníkům. Pokud splníte některou z podmínek Věrnostních výhod Extra nebo Premium, můžete se těšit, že vám Raiffeisen bank každý měsíc bude na váš účet dávat 20 korunový bonus. Další výhodou eKonta je internetové bankovnictví a neplacení žádných zbytečných poplatků navíc.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jaké jsou podmínky těchto Věrnostních výhod eKonto?

Věrnostní výhody eKonta Extra musí mít na vašem účtu součet příchozích plateb za jeden kalendářní měsíc minimálně 20 000 Kč či součet příchozích plateb za jeden měsíc 15 000 Kč plus vaše úspory v bance v minimální výši 100 000 Kč. Věrnostní výhody eKonta programu Premium musí mít pro změnu na vašem účtu součet příchozích plateb za jeden kalendářní měsíc minimálně 25 000 Kč nebo vaše úspory v bance musí být v minimální výši 500 000 Kč.

Pokud si však chcete založit běžný účet bez speciálních výhod, klidně můžete. Pro založení běžného účtu u Raiffeisen bank vám stačí, abyste měli 15 let, platný občanský průkaz a minimální vklad musí být 500 Kč. Více informací se můžete dozvědět online přes internet.

Další úspory věrnostními programy - Za elektřinu?

Můžete využít i další věrnostní programy. Nejen eKonto od Raiffeissen a můžete tak ušetřit značné částky.

Také se vám zdají vaše účty za elektřinu vysoké? Chcete je snížit?

Na dodávkách elektrické energie jsme dnes prakticky 100% závislí. Rozhlédněme se kolem sebe v naší domácnosti: lampy, lustry, světla, rádio, televize, dvd přehrávač, počítač, domácí tiskárna, pračka, sušička, myčka, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, domácí pekárna, toastovač, opékač topinek, elektrická trouba, fén, kulma na vlasy, holicí strojek, vysavač a mnoho dalších elektrických spotřebičů, bez kterých si život neumíme představit.

Všichni tito naši pomocníci se bez elektřiny neobejdou a někteří z nich, jako například lednice a mrazák, ani na chvilku. Dalším dodáváme elektrický proud i ve chvíli, kdy je nepoužíváme, pouze z vlastní pohodlnosti. Jsou to televize, video a dvd přehrávače zapnuté v tzv. stand-by režimu. Kdybychom je standardně vypnuli, ušetříme za rok na elektrické energii možná pár stovek. Ale to bychom je pokaždé museli zapínat „čudlíkem“, proto to téměř nikdo nedělá.

Využijte srovnání dodavatelů elektřiny. A kromě výhodného eKonta od Raiffeissen Bank můžete šetřit další peníze.

Jak lépe hospodařit s penězi?

Jak lze lépe hospodařit s penězi, aby nám více zbylo? V dlouhodobém horizontu bezpodmínečně musí vždy příjmy rodiny převyšovat rodinné výdaje.

První zásadou je je mít uloženy na výhodném účtu, například využití eKonto od Raiffeissen Bank.

Dalším základním stavebním kamenem lepšího hospodaření s penězi je sledování a dodržování rodinného rozpočtu v dlouhodobém horizontu. V dlouhodobém horizontu bezpodmínečně musí vždy příjmy rodiny převyšovat rodinné výdaje. Bohužel politici ani někteří manažeři státních firem takto neuvažují a výsledky jejich hospodaření nakonec dopadají na všechny daňové poplatníky, kteří jsou nuceni ze svých rodinných rozpočtů případné ztráty státního hospodaření zaplatit.

V tom vám pomůže internetové bankovnictví od Raiffeissen Bank.

Samozřejmě občas nakupujeme i věci, které z jediné výplaty a po odečtení všech běžných rodinných výdajů zkrátka koupit nemůžeme. Výdaje na ně musíme do rodinného rozpočtu rozpočítat na měsíce. Při odhadu životnosti takové věci postupujme raději velmi opatrně. V extrémním případě může být pomůckou zákonem daná záruční doba, tedy pouhé 2 roky. Většina domácích spotřebičů či zařízení však obvykle vydrží sloužit svému účelu déle, než je jejich záruční doba. Např. pořizovací cena pračky za 12000 Kč a životností 5 let nám vstupuje do rozpočtu částkou 500 Kč měsíčně.

Bankovní i nebankovní menu

Raiffeissen Bank eKonto - Věrnostní výhody online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt