Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Srovnání bankovní Půjčky od GE Money Bank - Online

Informace o půjčkách poskytovaných GE Money Bank - GE Money Bank společně se sesterskou společností GE Multiservis patří k jedněm z největších poskytovatelů, ať už bankovních nebo nebankovních, půjček na českém trhu. Celkový objem vypůjčených peněz se velice výrazně blíží k číslu osmapadesáti miliard korun. Tento fakt mohl vzniknout díky tomu, že GE Multiservis nabízí poměrně dobré půjčky na spotřební zboží, ale také díky produktům, které nabízí samotná GE Money Bank.

Srovnání bankovních půjček od GE Money Bank

V základní nabídce pak můžeme najít hned dva produkty, Expres půjčku a kontokorent, kterému se u GE Money Bank říká Flexikredit. Navíc jsou ale v nabídce i další produkty jako například Internetový spotřebitelský úvěr.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Expres půjčka od GE Money bank

Expres půjčka patří do kategorie neúčelných půjček, banka tedy nepodmiňuje vydání peněz nákupem konkrétního zboží nebo vykazováním, co že jste za vypůjčené peníze zakoupily. Tato půjčka se poskytuje ve výši od třiceti do šesti set tisíc korun, splácet je pak možné v rozmezí dvaceti čtyř až devětašedesáti měsíců. K získání této půjčky nepotřebujete ani ručitele, ani žádnou zástavu, podmínky se vám banka pokusí přizpůsobit na míru. Úroková sazba tohoto úvěru je velice výhodná, činí 5,9%, RPSN pak začíná na 7,34%. O půjčku si můžete zažádat jednoduše na pobočce, nebo dokonce také online.

Internetová spotřebitelská půjčka od banky

Internetový spotřebitelský úvěr je také jedním z rarit produktů, které GE Money Bank nabízí. Banka vám pomocí tohoto produktu zapůjčí až pětasedmdesát tisíc korun bez toho, abyste museli jakkoliv dokázat svůj měsíční příjem. Stačí si vybrat na internetu zboží, zaplatit pouhých deset procent jeho ceny a zbytek vám pomůže financovat banka. Jedinými podmínkami pro využití tohoto úvěru je věk přesahující osmnáct let, trvalý zdroj příjmu a uvedení telefonu na zaměstnavatele. Jak potom tedy za produkty zaplatíte, pokud chcete využít Internetového spotřebitelského úvěru? Jako možnost platby vyberete Multiservis, budete přesměrováni na jeho stránku, kde jednoduše vyplníte žádost o úvěr. Nebudete čekat na žádné schválení. Web vám v reálném čase vypíše, zdali vám úvěr poskytne a v jaké výši. Tím odpadá zbytečné běhání po bankách a papírování, a nakupování se tak stává opravdu zážitkem.

Sjednejte si půjčku od GE Money Bank, srovnejte online

Banka GE Money je součástí jedné z největších světových společností GE, celým názvem General Electric. Tato společnost vznikla už v roce 1892 a u její vzniku stál mimo jiné například také geniální vynálezce Thomas Alva Edison. Společnost GE se pak dělí na několik divizí, součástí jedné z nich je také jedna z předních amerických televizních společností – NBC Universal.

GE Money, součást finanční divize mateřské společnosti GE, působí přibližně v padesáti zemích světa a spravuje něco přes dvě stě miliard amerických dolarů. Celosvětově pak zaměstnává zhruba šedesát tisíc lidí a spravuje účty asi sto třiceti milionu klientů.

Bankovní i nebankovní menu

Srovnání bankovní Půjčky od GE Money Bank - Online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt