Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Srovnání Hypotéky od GE Money Bank - Porovnání online

GE Money Bank samozřejmě nezůstává pozadu ani v oblasti financování bydlení a poskytování hypoték. Vlastně by se dalo říci, že v tomto oboru je v České republice novátorem. Byla totiž první bankou, která nabídla službu refinancování hypotéky, kterou zanedlouho zavedla hned celá řada dalších bankovních institucí. Celkově mají hypoteční produkty od GE Money Bank několik specifik, která v tomto oboru nejsou zase až tak běžná.

Srovnání hypotéky od banky GE Money

V první řadě jde o to, že o hypotéku si můžete zažádat i online, což jiné banky nenabízejí. Předběžné schválení vaší žádosti pak trvá pouhých pět minut. Banka vám může před-schválit až tři nabídky hypoték, navíc se okamžitě dozvíte do jaké výše je banka ochotna vám hypotéku poskytnout. Hypotéky se poskytují na dobu osmi až třiceti let, k jejímu poskytnutí vám pak stačí mít k dispozici pouze dvacet procent z celkové pořizovací ceny dané hypotéky. Pomocí služby Hypo-expres navíc banka poskytuje přednostní schválení výše hypotéky, které probíhá garantovaně do tří hodin. Hypotéku můžete v průběhu splátkového kalendáře snižovat také mimořádnými splátkami vždy, když budete mít po ruce větší obnos peněz, který budete chtít takto využít. Na rozdíl od ostatních bank si GE Money Bank neúčtuje za jednorázové mimořádné splátky žádné poplatky.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Porovnání s hypotékou naopak

Zajímavou službou je také Hypotéka naopak. Tu využijí zejména ti, kteří ještě nejsou napevno rozhodnuti pro nějakou nemovitost a ve výběru jich mají několik. Tato služba jim totiž umožní navrhnutí výše hypotéky a splátkového okamžiku ještě před tím, než nemovitost nabudete, nebo už v okamžiku, kdy si mezi několika teprve vybíráte. Banka navíc proplácí investice do některých nemovitostí po dobu až tří let nazpět od pořízení hypotéky.

Pokud používáte běžný účet vedený u GE Money Bank, můžete získat zvýhodněnou úrokovou sazbu, která v tomto případě začíná už na půlce procentního bodu.

Porovnání s dalšími alternativami

Banka samozřejmě nabízí i další hypoteční produkty, jako například americkou hypotéku. Výše této hypotéky může být až jeden a půl milionu korun, které můžete posléze použít prakticky na cokoliv. Podmínkou k získání americké hypotéky je věk minimálně jednadvaceti let a nemovitost, kterou byste se mohli za půjčenou částku zaručit.

Informace o skupině GE Money

Banka GE Money, jeden z největších hráčů současného českého trhu bankovních služeb, vstoupila na trhu poměrně pozdě, a to až v roce 2000. Ještě pod názvem GE Capital Bank, pod kterým banka dříve vystupovala, se stala průkopníkem takzvaného mobilního bankovnictví. Na konci roku počet klientů, který využíval právě mobilního bankovnictví, překračoval počet padesáti tisíc.

V současné době je GE Money univerzální bankou, která má k dispozici poměrně širokou síť bankomatů a poboček. Služby poskytuje jak fyzickým osobám, tak také menším a středním podnikatelům a podnikům.

Bankovní i nebankovní menu

Srovnání Hypotéky od GE Money Bank - Porovnání online - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt