Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Srovnání spořících účtů od GE Money Bank - Online

Spořící účty od GE Money Bank

Informace o spořících účtech poskytovaných GE Money Bank? Čtěte dále a dozvíte se, jaké spořicí účty su můžete sjednat u GE Money Bank. Vše lze zařídit i online přes internet.

Přestože to může znít paradoxně, v České republice je větší obnos peněz, které se zúročují v různých spořeních, než těch, které jsou od bank a nebankovních institucí vypůjčeny. A GE Money Bank nezůstává pozadu ani v oblasti právě spořících produktů a nabízí poměrně široké portfolio. Mezi tyto produkty spadají některé špičkové spoření, které nabízí i více než tři procentní body ročního zúročení. Základními produkty tedy jsou Spořicí účet Genius, Účet pravidelného spoření, Termínovaný vklad, Stavební spoření, Penzijní připojištění a Životní pojištění. Některé z těchto produktů si přiblížíme o trošku blíže.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Spořicí účet Genius

Spořicí účet Genius bývá standardně zakládán společně s běžným účtem vedeným v GE Money Bank. Můžete si ho samozřejmě založit i samostatně, jeho zřízení i vedení je zcela zdarma, nabízí navíc v současné době poměrně dobré úročení ve výši dvou celých osmi procent roční úrokové míry. Pokud navíc již máte v GE Money Bank vedený i běžný účet, získáte roční úrokovou míru ve výši tří procent. Převody mezi běžným a spořicím účtem jsou automatizovány a pro větší přehlednost si navíc můžete jednotlivé účty pojmenovat.

Účet pravidelného spoření

Dalo by se říci, že Účet pravidelného spoření je na českém trhu raritou. Účet si při založení můžete pojmenovat, jak chcete, třeba podle předmětu, na který šetříte. Výše úrokové míry se pak přímo odráží na počtu investovaných peněz a cílové částce spoření. Peníze jsou v bance fixně vázány, na druhou stranu je ale můžete také předčasně vybrat při zaplacení smluvně stanovených sankcí za předčasné ukončení spoření. Pokud si vyberete tento produkt, je potřeba při jeho založení vložit základní vklad, tzn. nezačínáte od nuly tak, jak je tomu u většiny spořicích účtů.

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění GE Money Bank nabízí ve spolupráce s ING Penzijním fondem. Díky tomuto připojištění získáváte pravidelné příspěvky od státu a navíc se vklady také úročí. Peníze jsou fixně vázány v bance minimálně až do dovršení věku šedesáti let, vybrat se ale dají už po patnácti letech od založení připojištění. V tom případě ale majitel ztrácí nárok na státní podporu, která je mu z účtu odečtena. Toto penzijní připojištění ovšem nabízí to specifikum, že po patnácti letech je možné čerpat také polovinu z celkově naspořené částky, přičemž klient o státní podporu nepřichází.

Bankovní i nebankovní menu

Srovnání spořících účtů od GE Money Bank - Online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt