Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Srovnání výhodné Investice - GE Money Bank

Investování s GE Money Bank - Srovnání

GE Money Bank nezůstává oproti konkurenci pozadu ani co se investování a zúročování financí týče. Běžným klientům, ve smyslu fyzických osob, nabízí možnost investování do podílových fondů s poměrně dobrým procentem hodnocení. O investované prostředky se pak stará skupina investičních odborníků, kteří se samozřejmě snaží maximalizovat výnos z finančních prostředků s co nejnižším rizikem jejich ztráty.

Peníze v těchto fondech nejsou vázané žádnou výpovědní lhůtou, a proto je v případě potřeby máte k dispozici prakticky již během několika dní. Pokud je navíc máte investované déle než půl roku, neplatíte jako fyzická osoba při jejich prodeji daň z příjmu. Jediný poplatek, který vás s investicí do podílových fondů u GE Money Bank bude provázet, je vstupní poplatek za nákup podílových listů.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Investování do podílových fondů s GE Money bank

V současné době je k dispozici pouze jeden typ fondu, zaměřený spíše na konzervativnější investory, a to fond nesoucí název GE Money Chráněný fond. Jde o fond, který byl založený na konci roku 2007 a je smíšený. Minimální investice začíná už na velice nízkých třech stovkách korun a vstupní poplatek při nákupu činí jedno a půl procenta z investované částky. Doporučený investiční horizont pak banka stanovila na dva až tři roky. Chráněná hodnota v názvu fondu znamená, že cena fondu nikdy během investičního období nepoklesne pod hodnotu devadesáti procent nejvyšší dosažené ceny fondu.

Investice do mezinárodních dluhopisů s GE Money bank

GE Money Chráněný fond pak investuje zejména do mezinárodních dluhopisů, světových akcií a akcií obchodovaných na trzích střední a východní Evropy a do dalších likvidních prostředků. Za cíl fondu si pak banka stanovila dosahovat pravidelných výnosů, které budou o několik procent přesahovat výnosy běžných bankovních účtů nebo termínovaných vkladů. Chráněná hodnota fondu navíc nabízí nejnižší možné riziko ztráty investovaných finančních prostředků.

Podílové fondy - Základní rodina

Podílové fondy - Rozšířená rodina

Bankovní i nebankovní menu

Srovnání výhodné Investice - GE Money Bank - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt