Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny - Srovnání

Životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny.

Pojišťovna České spořitelny se především zaměřuje na životní pojištění. Dá se říci, že tahle pojišťovna je specialistou na životní pojištění. Momentálně nabízí Pojišťovna České spořitelny životní pojištění Flexi, které bylo několikanásobně vyhlášeno nejlepším životním pojištěním na trhu.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Životní pojištění Flexi - Srovnání

Životní pojištění Flexi je rodinné pojištění. Jedná se o pojištění pro více členů rodiny. V rámci jedné smlouvy lze sjednat toto pojištění až pro dva dospělé a pět dětí. Nabízí celkové zajištění rizik, která si nastavíte přesně podle svých vlastních potřeb. Pojištění Flexi nabývá platnosti od třetího dne po podpisu smlouvy. Výhodou pojištění Flexi je, že dostanete zcela zdarma pojištění rizikových rekreačních sportů na 30 dní. Pojištění Flexi rovněž nabízí možnost spoření či spíše investování. Pojištění může například zhodnotit vaší investici do garantovaného fondu pro běžné pojistné a to úrokem 2,4 procenta ročně. Samozřejmostí je taktéž bonus za věrnost a za bezeškodní průběh.

Životní pojištění Junior - Srovnání

Další nabídkou Pojišťovny České spořitelny je životní pojištění Junior, které je speciálně zaměřeno pro vaše ratolesti. Jedná se o velmi flexibilní životní pojištění, které vám poskytne jak komplexní pojištění vašeho potomka pro případ nenadálých událostí, tak současně slouží jako výhodné spoření. Pojistku si rovněž můžete nastavit podle vašich individuálních potřeb. Díky životnímu pojištění Junior můžete svému dítěti naspořenými finančními prostředky usnadnit jeho samostatný vstup do života. Rovněž tímto pojištěním můžete získat finanční podporu při zdravotních potížích nebo komplikacích vašeho dítěte. Vaše dítě může být taktéž částečně finančně zajištěno pro případ tragické události v rodině. To vše je životního pojištění Junior.

Kapitálové životní pojištění Kapitál

Třetí zajímavou nabídkou Pojišťovny České spořitelny je kapitálové životní pojištění, které se jednoduše jmenuje Kapitál. Tohle kapitálové životní pojištění je kombinací pojištění a vytváření úspor. Jeho výhodami jsou nadstandardní garantované zhodnocení vložených finančních prostředků a pojistná ochrana pro případ smrti a dožití. Zákazník si rovněž sám určí, komu bude vyplaceno pojistné plnění v případě jeho úmrtí. Pojištění sjednáte bez zdravotního zkoumání, pojišťovna se vás zeptá pouze na čtyři zdravotní dotazy.

Úvěrové životní pojištění Hypotéka

Čtvrtou hlavní nabídkou Pojišťovny České spořitelny je úvěrové životní pojištění Hypotéka. Tohle pojištění se hodí především v situacích, kdy dlouhodobě onemocníte. V takových případech máte často problém se splácením úvěru. S pomocí úvěrového životního pojištění Hypotéka bude váš závazek splácení úvěru v takovém případě převeden na pojišťovnu.

Bankovní i nebankovní menu

Životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny - Srovnání - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt