Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Životní pojištění Uniqa Akord - Srovnání pojištění online

Životní pojištění Uniqa Akord

Životní pojištění dnes slouží nejenom pro zajištění nejbližších rodinných příslušníků v případě nepředvídatelné události, ale pomůže vám i v jiných životních situacích. Životní pojištění můžete bez obav použit při dlouhodobé nemoci nebo čerpat z něho v důchodovém věku. Ukládané peníze v životním pojištění se vám totiž neustále zhodnocují. Podívejte se na srovnání výhodnosti. Srovnejte si nabídku tohoto pojištění s ostatními produkty.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Životní pojištění Akord od Uniqa

Pojišťovna Uniqa nyní poskytuje celoživotní pojistný program Akord. Tento program je značně variabilní, každý klient si může tento program sám sestavit a zvolit jeho parametry. Vedle životního pojištění se klient může ještě připojistit k velmi závažným onemocněním nebo k úrazům. Klient přitom nemusím vyplňovat žádný formulář o svém zdravotním stavu. Pokud se klient dožije sjednaného konce pojištění, pojišťovna vyplatí pojistnou částku plus vytvořený podíl na zisku. V případě úmrtí klienta během pojistné doby bude nejbližším členům rodiny vyplacena celá zhodnocená částka zaplaceného pojistného. Celý produkt taktéž umožňuje zákazníkovi využívat daňových slev, pokud jeho smlouva splňuje základní požadavky. Životní pojištění Uniqa je tak život bez starostí a obav z budoucnosti. Máte-li zájem, sjednejte si pojištění Akord od Uniqa.

Další nabízené produkty kromě Uniqa Akord - Srovnejte si

Kromě životního pojištění si u pojišťovny Uniqa můžete sjednat následující pojištění.

Srovnejte si i další nabídky od pojišťovny Uniqa. Podívejte se, jaké další produkty nabízí. Pokud máte zájem, využijte služeb nezávislého finančního poradce, který vás provede nabídkou. Všechny poradenské služby jsou bezplatné - poradce získá provizi o případné pojišťovny nebo banky. A vy zaplatíte stejnou cenu, jako by jste si službu sjednali sami. Za radu tak nic nedáte a získáte ji naprosto zdarma.

Sjednejte si ještě dnes online životní pojištění Akord od Uniqa či si jej srovnejte online s dalšími nabídkami.

Bankovní i nebankovní menu

Životní pojištění Uniqa Akord - Srovnání pojištění online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt